Rómeó és Júlia (Layla-Yuri)
Ezt az előadást pont akkor játsszák, amikor Sora csatlakozni szeretne a színpadhoz. Természetesen Layla Júlia, Yuri pedig Rómeó. Ebben az előadásban tűnik fel az Aranyfőnix manőver, amivel Layla megnyerte a Cirkuszfesztivált. Sora ebben az előadásban konkrétan nem vesz részt, de lentről olyan meghitt hangulatot teremt, ami még Layla figyelmét is felkelti.
Hamupipőke
Layla és Yuri ismét a főszereplők. Ez az előadás annyiban különleges, hogy Layla ekkor ünnepli a szülinapját, és Soráék meglepik az előadás után.
Diabolopárbaj
Itt már Rosetta és Sora a főszereplők. A fiatal diabolóbajnok és a tehetségtelen, újonc diabolózó. Tapasztalat vagy kezdők szerencséje?
Rosetta itt tanul meg őszintén mosolyogni, és Sora eszébe juttatja, mennyire is szereti a diabolozást. Nagyon izgalmas előadás ^^
Kis hableány (Layla)
Layla ezzel a darabbal vált híressé. Az ő előadása igen emlékezetes volt, a kecsessége és a szépsége meghatotta a közönséget.
Kis hableány (Sora)
Sora vállát nagy teher nyomja, hisz Laylán kell túlszárnyalnia. Ő is meg akarja hatni a közönséget, de folyton csak kudarcot vall, amíg ki nem alakítja a saját Hableányát - ami teljesen eltér Layláétól. Amikor a sztár visszatér megtekinteni a kudarcok ötvözte előadást hogy átvegye a hableány szerepét, teljesen ledöbben Sora változásain. Méginkább meglepődik azon, hogy a közönségnek mennyire tetszik. Be kell ismernie, hogy Sora igenis tehetséges, és úgy dönt, ráhagyva az előadást visszautazik.
1001 éjszaka meséi
A főszereplők Sora és Layla. Az előadás szinte lehetetlennek tűnik, a kettejük közti szakadék óriási! Megpróbálnak összehangolódni, rengeteget próbálnak és Layla még Sorához is költözik, de a kettejük közti különbség sehogysem akar csökkenni.
Layla végülis drasztikus módszert alkalmaz, amivel kikészíti a producer idegeit xD
Az előadás összejön, bár Sora elrontja a végét és leesik a kötélről. Laylának kell megmentenie, de ez a közönségnek annyira bejön, hogy állandó elemévé teszik a darabnak.
Szabadság
A színpad oltári veszélyben, ezért sűrgősen ki kell találni valami új előadást. Mián múlik minden, aki remekel! Bár az előadásba Layláék több szempontból is belekötnek, a közös erőfeszítések és a darab érdekessége mindenkit lenyűgöz.
Nagyon megható előadás a barátságról, összetartásról és a reményről.
Sora és Layla a főszereplők.
Sayuki
Layla távozása után Leont szerződtetik a színpadhoz egy előadásra. A Sayukiban bukkan fel először May is, az előadásról magáról nem tudunk sokat, ami lényeges, hogy Leon folyamatosan lecsökkenti Sora szereplésének idejét a darabban, mivel nem tartja őt elég jónak.
Leon kénye-kedve miatt egyszer még előadás közben is lelép, így Sora úgy dönt, egyszerre fogja elvégezni a két főszereplő előadását. Leon ezalatt a háttérből figyel, és vár, vajon a lány mikor adja fel.
Drakula
A Drakuláról mindenki azt hiszi, hogy horrorsztori, pedig egy nagyon szép szerelmi szál is fut benne. Leon kapja Drakula szerepét, Mináéért pedig Sora és May száll versenybe. Meglepő módon Leon Mayt választja, így ebben az előadásban Sora csak háttértáncosként szerepel. A Drakula egy jégpályás darab, az egész történet a jégen zajlik.
Salome Vegasban
Layla immár a Broadwayen lett sztár, és felkéri Sorát, hogy szerepeljen az egyik előadásában. Potyautasként May is társul hozzá, és követeli, hogy Sora azonnal tűnjön el, mert Layla mellé ő lenne a legalkalmasabb. Katy, a rendező úgy dönt, beveszi mindkét lányt a darabba. Sora itt kap fontos tanácsokat Laylától, amik segítik később az életét.
Az előadás egyik alapja a szerelem, ebben már több színjátszás is van a mutatványok mellett.
Gyerekszínpad
Mivel a Drakula túl ijesztő a gyerekeknek, és inkább a felnőtteket érinti meg, Sora kitalálja, hogy csináljanak egy Gyerekszínpadot a kisebb korosztály számára. A társulatból a megszokott csapaton kívül (Anna, Mia, Rosetta, Sarah, Marion, Ken, Sora) senki sincs benne, Leon és May egyszerűen hülyeségnek tartja.
A főszereplők a színpadi előadásokban Sora és Marion, és a gyerekek körében páratlan sikert aratnak.
Rómeó és Júlia (May-Leon)
Egy újfajta feldolgozás, amiben Leon partnere ismét May lesz. Bár Katy sokkal inkább Sorának szánná a szerepet, a lány megfogadta, hogy soha többet nem csatázik, így visszautasítja Júlia szerepét, és csak a háttérből segíti az előadást.
Leon ebben az előadásban sérül le, amikor behozza Sorát is a trapézok közé.
Hattyúk tava
A Hattyúk tava egy tragikus szerelmi történet, amely leginkább egy szerelmi háromszöget mutat be. Odett (Sora) egy jóságos, kedves ember, míg Odil (May) egy gonosz karakter, aki csak gyűlölni képes. Mindketten szerelmesek a hercegbe (Leon). Ám Odett rájön, hogy Odil saját szívének egy darabja, amely a herceg iránt érzett szerelmét gyűlölettel mutatja ki. A gyűlölet is szeretet! A tündér (Rosetta) kivezeti Odilt a sötétségből, és így Odett és Odil szíve egyesülhet - ezáltal a menyországban együtt szerethetik a herceget.
A hercegnő, aki sohasem mosolygott
Mia nehéz ihleti válságából kilábalva írja meg ezt a történetet, amely egy Hercegnő (Rosetta) és annak udvari bolondjának tiltott szerelméről szól. Az előadás feltárja Fantom réges-régi múltját tele fájdalommal, könnyekkel és emlékekkel. Rosettának is újra önmagára kell találnia, de Sora segítségével minden könnyen megy ^^
Érdekesség, hogy Leon elvállalta az egyik bolond szerepét, tehát a nagy Halálisten végülis bohócot csinál magából az előadás alatt.
Alíz Csodaországban
A Kaleido társulat réges régi előadása, mely még akkor volt óriási siker, amikor Sora és Layla gyerekek voltak. Mindkét lánynak nagyon fontos előadás ez, hisz itt szerettek bele a Kaleido színpadba, és ekkor döntötték el, hogy ők is artisták akarnak lenni.
Sora ekkor volt utoljára együtt az igazi szüleivel, Layla pedig ekkor hallotta utoljára ilyen jóízűen nevetni a szüleit.
Kenneth autóbemutató
Ez nem is annyira előadás, inkább műsorszám. Egy rendezvénnyel mutatják be a Kaleido mobilokat (autók), és a Kaleido társulatot kérik fel egy megnyitóműsorhoz. Sora ismét bámulatosan szerepel a hely nulla adottságai ellenére is, May itt tanul meg őszintén mosolyogni, és Rosetta is kipróbálhatja magát a trapézokon odafent. Összességében egész jól sikerült előadás. |